OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Tenisový klub Bruntál, z.s.Mlýnská 1546/8 | Bruntál 792 01 | IČ: 26988372Mapa |

Letní tenisové soustředění 19. - 23. 8. 2019

Během prázdninového srpnového týdne, se na kurtech TK Bruntál uskutečnilo tenisové soustředění mládeže s počtem 16. hráčů a hráček. Naštěstí počasí dětem přálo a mohlo se tedy hrát od 8:30 hod. ráno až do 14:00 hod. každý den. Děti se zdokonalovaly v základní úderové technice, pilovaly své dovednosti s trenéry a také porovnávaly své síly ve vzájemných zápasech ve skupinách. Nejmladšímu účastníkovi bylo 6 let a nejstarší účastnici 14 let. Děti byly rozděleny dle výkonnosti do tří skupin. Tato tradiční akce se dětem líbí a rádi se na soustředění vrací.

Poděkování patří MÚ Bruntál prostřednictvím výboru TK Bruntál z.s. za propůjčení zázemí kurtů a materiálu k uspořádání této letní aktivity a všem proaktivně smýšlejícím rodičům a také obětavým trenérům TK Bruntál. Za všechny účastníky soustředění chceme poděkovat za výborné stravování paní Libě Kouřilové z restaurace u Čagana a firmě NORTHMAN panu řediteli J.Majerovi za pěkné ceny do dětského turnaje. Příští rok se budeme těšit opět ze společné radosti z tenisu.

Vedoucí trenéři - Mgr. Michal Dufek, Mgr. Jakub Šimůnek, Mgr. Petr Novotný

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.