Mladší žáci dohráli soutěž roku 2019

Odehráli celkem sedm mistrovských utkání v oblastní soutěži pro 1, 3 a 4 bodové hráče. Všechna utkání odehráli s bojovností a snahou o vítězství. Byli dobrá parta a zkušenější hráči pomáhali začátečníkům.

Za TK Bruntál nastoupili: Ondřej Němec, Tobiáš Kučerka, Martin Dembovský, Vojta Pavlík, Alex Kolb, Honza Vrba a Jakub Zakopal (mimo soutěž).

Celou dobu se soutěžilo v tipovačce na výsledek utkání a o to, kdo z hráčů vyhraje nejvíce setů, o nevyšší % úspěšnosti.

Takže nejlépe odhadoval výsledek utkání Alex, který dvakrát tipoval přesně a 1x se trefil Tobik. Alex taky nejvíckrát nastoupil do utkání, hrál ve všech 7 mistrácích a odehrál v nich také nejvíce setů (32). 6x nastoupil Martin a odehrál 23 setů, 5x nastoupili Tobiáš, a Honza (každý 19 setů), 5x nastoupil i Vojta s 21 sety. 1x do mistráků vstoupili Jakub a Ondřej (každý 4 sety).

A teď výsledky: když se vezme v úvahu účast třeba jen v 1 mistráku, tak absolutním vítězem se stal Ondra, který odehrál 4 sety (2 v singlu a 2 v deblu), všechny vyhrál a měl tak 100% úspěšnost. Zrovna tak na jednom mistráku hrál Jakub a ze 4 setů vyhrál 2, tedy úspěšnost měl 50%, tomu by patřila 2. příčka. Vážnými hráči v soutěži ale byli ti, kteří o procenta bojovali po celou dobu mistráků. Z nich největší % úspěšnosti vybojoval Martin, který vyhrál 48,6% setů. Za ním jen těsně skončil Tobik s 48,1%, je třeba dodat, že oba hráli na předních nejtěžších postech. Dále to byl Alex 34,7%, pak Honza 32,1% a 29% setů vybojoval Vojta. Gratulace patří všem hráčům. Opravdu všichni udělali pokrok v tenise. Vůbec se v soutěži neztratili a vybojovali za Tenisový klub Bruntál mnoho vyrovnaných utkání.

Diky patří rodičům za dobrou spolupráci, stejně tak trenérům hráčů a také vedení klubu za podporu hráčů v závodním hraní.

Výsledky utkání: 1/ Trend sport 2:4, 1.NTC Olomouc B 4:2, JC Opava B 4:2, Uničov 3:3, JC Opava D 0:6, 1.NTC Olomouc A 0:6, TK Šternberk 3:3.

Z. Zlámalová a J. Kolb, vedení družstva

Přidat komentář

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.