Vážené tenistky, vážení tenisté,
 
v souladu se stanovami Tenisového klubu  Bruntál, z.s. svolávám na den 17. června 2021 v 18:00 hodin (čtvrtek) Valnou hromadu spolku, která se uskuteční ve venkovních prostorách tenisového areálu - klubovně tenisového areálu na adrese Bruntál, Mlýnská 1546/8. 
Jedná se o volební členskou schůzi, která bude mimo jiné volit na další tříleté období předsedu - předsedkyni Tenisového klubu Bruntál z. s., šest dalších členů sedmičlenného Výkonného výboru TK Bruntál a tři členy revizní komise, a to na období červen 2021 - červen 2024.
Konkrétní místo konání členské schůze bude konkretizováno podle vývoje epidemiologické situace a aktuálních mimořádných, zákonných opatření vydaných ministerstvem zdravotnictví nebo KHS Moravskoslezského kraje.
Pevně věřím, že se setkáme v co největším počtu a společně zhodnotíme loňskou mimořádnou tenisovou sezónu,
posoudíme současnost a společně se zamyslíme nad budoucností našeho spolku.
Současně vás všechny snažně prosím o vyplnění níže uvedené elektronické zpětné informace jestli se jednání zúčastníte (v což pevně věříme :-)), ať můžeme co nejpřesněji naplánovat a objednat občerstvení.Těším se na setkání s vámi, příjemnou viděnou i slyšenou.
 
Za Výkonný výbor Tenisového klubu Bruntál, s pozdravem a v úctě 
 
Petr Novotný
předseda
 

Potvrzení účasti na Valné hromadě spolku

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů zadaných do formuláře za účelem reakce provozovatele webu na odeslanou zprávu.

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.