OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Tenisový klub Bruntál, z.s.Mlýnská 1546/8 | Bruntál 792 01 | IČ: 26988372Mapa |

Postup a pravidla rezervací členů

Administrace rezervačního systému:

1. Rezervační systém pro rezervaci kurtů je určen pro všechny členy TKB, kteří jsou zaregistrovaní na stránkách TKB http://www.tkbruntal.cz a mají splněny všechny povinnosti člena dané ve Stanovách TKB.

Postup:

  • Vyplnit všechny povinné (*) údaje ve formuláři registrace člena a uložit.
  • Potvrdit došlý email o registraci člena.
  • Vyčkat na email o potvrzení aktivace člena administrátorem TKB.
  • Přihlásit se.

2. Administrátor systému přidělí se souhlasem VV TKB příslušná oprávnění uživatelům.
 
Uživatel: Zaregistrovaný uživatel s přístupem ke klubovým informacím a úpravě osobních údajů.
Moderátor: Uživatel má přiděleno právo redakční činnosti na webu.
Člen: Uživatel má právo provádět vlastní rezervace.
Nečlen: Uživatel placené rezervace.
Trenér: Uživatel má právo objednat trénink.
Recepce: Uživatel má právo provádět rezervace ostatním uživatelům.
Administrátor:  Uživatel s nejvyšším oprávněním (správa webu, rezervačního systému, uživatelů a práv)

3. Rezervace kurtů pro zájemce z řad nečlenů je umožněna pouze prostřednictvím správce areálu TKB. Ve zvláštních případech se souhlasem VV TKB může být nečlenům přiděleno právo člena a umožněn vstup do rezervačního systému (permanentky, dlouhodobě předplacené rezervace atd.)

4. Administrátor systému nastavuje se souhlasem VV TKB oprávnění uživatelům, správu denních profilů, oprávnění pro denní profily, správu skupin terénů, správu filtrů, plánované tréninky, soutěže, turnaje a jiné rezervace. Dále na žádost VV TKB zablokuje uživatele na základě neplnění členských podmínek nebo nedodržování stanovených pravidel.

Omezení v rezervačním systému:

1. Uživatel má omezení rezervace na dvě hrací jednotky v délce sedmi dnů. Po odehrání rezervované hrací jednotky se tato hrací jednotka uvolňuje pro další rezervaci.

2. Uživatel nesmí rezervovat najednou dvě hrací jednotky v jednom dni. Může si rezervovat jednu hrací jednotku a teprve po jejím odehrání další. (Toto pravidlo neřeší rezervační systém).

3. Rezervace čtyřhry je v systému řešena jen pro jednu hrací jednotku. Rezervace čtyřhry na dvě hrací jednotky se provede jako rezervace dvouhry každého páru na jednu hrací jednotku.

4. Odvolání rezervace uživatelem je možné nejpozději 2 hodiny předem. Po tomto termínu je uživatel povinen zajistit náhradu nebo informovat správce areálu TKB.

5. Rezervace typu (Člen – Nečlen) je v systému možná tak, že si Člen při rezervaci jako partnera přiřadí hráče pod jménem Nečlen_1, Nečlen_2 až  Nečlen_10 podle toho, který bude pro hru momentálně volný. Hrající Nečlen je povinen u správce areálu uhradit kurtovné.

6.     Členové mladší 18 -ti let si můžou rezervovat kurt č. 1 - 4 v čase od 16:30 do 21:30 pouze v daný den (ne dopředu) a to až od 15:15 hodin. Rezervace provedená před 15:15 hod. bude správcem vyřazena jako neoprávněná. Rezervace kurtu č. 5 je bez omezení. (Toto pravidlo neřeší rezervační systém).

7.  Využití trenérské blokace v rezervačním systému TKB trenéry, kteří mají s TKB uzavřenu smlouvu a v daném roce trénují alespoň jednu skupinu dětí a mládeže do 18-ti let a pro ostatní tréninkovou činnost se členy TKB za těchto podmínek:
blokace kurtů č. 1, 2 a 3 ve všední dny do hrací jednotky, započínající v 15,15 hod. včetně
blokace kutru č. 4 ve všední dny do hrací jednotky, započínající v 16,30 hod. včetně
blokace kurtu č. 5 bez omezení
blokace kurtů č. 1, 2, 3 a 4 o víkendech a ve svátcích bez omezení


8.   Člen starší 18ti let může rezervovat kurt pro hru se členem mladším 18ti let s  ukončením hry do 17:45. Rezervace v zakázaných časech může být provedena jen se souhlasem správce areálu TKB. (Toto pravidlo neřeší rezervační systém).

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.