Svatováclavský tenisový turnaj dorostu (23. - 25. 9. 2023)

Předposlední zářijovou sobotu a neděli se jako každý rok konal na tenisových kurtech TK Bruntál „Svatováclavský turnaj“ kategorie dorostu. Počasí nám i přes nepříznivou předpověď přálo a my jsme se mohli na kurtech posledním turnajem tohoto roku rozloučit se letní sezónou. Jsme rádi, že v pavouku nechyběli ze závodních hráčů dané kategorie žádní domácí dorostenci, kteří si udělali na domácí turnaj čas a snažili se předvést nejlepší výsledky. Ve velmi silném obsazení turnaje to však bylo obtížné. Turnaj vyhrál Jan Hrbáč z TK Havířov nad Matyášem Křesalou z TK Valašského Meziříčí. Nejlepšího umístění z domácích hráčů dosáhl Jakub Škopík (TK Bruntál) společně s Adamem Pelcem (TK Opava), a to ve čtyřhře, ve které obsadili v silné konkurenci krásné třetí místo. Sponzory tenisového turnaje byly společnosti ATELIER DHP s.r.o. a HAVLÍK OPAL spol. s.r.o. Akce byla finančně podpořena Městem Bruntál, Moravskoslezským krajem a Národní sportovní agenturou. Všem domácím dorostencům za jejich celoroční píli a snahu děkujeme.

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.