Bruntálský tenisový turnaj mladších žáků.

Na bruntálských antukových kurtech se přesně v polovině prázdnin 30.7-1.8 konal turnaj jednotlivců třídy C v kategorii mladších žáků. Na turnaj si přijeli poměřit síly borci z Prahy, Brna, Havířova, Šumperku, Opavy a zastoupení měli i naši borci. Turnaj byl vyhlášen i v kategorii děvčat, bohužel pro malý počet přihlášených se nekonala.

Turnaj byl obsazen silnými hráči s mnoha zkušenostmi, přesto hráči TK Bruntál bojovali proti silným soupeřům statečně a sbírali cenné zkušenosti. V turnaji jednotlivců prošli do druhého kola z našich hráčů Matěj Škopík a Tomáš Kříbala. Kluci poté ve druhém kole nestačily na nasazené borce z Prahy Nováčka a Rašku. Ve čtyřhře se do dalších bojů probojovali Filip Dembovský s Tomášem Kříbalou, kde nestačily až na dvojici Nováček, Raška.

Bruntálský turnaj se z mého pohledu velmi vydařil, chlapci byli nadšeni a posbírali mnoho zkušeností od svých vrstevníků z celé republiky a cenné body do celorepublikového žebříčku MŽ.

Tímto bych chtěl poděkovat za pomoc na turnaji Martinu Kříbalovi, Jiřímu Jiskrovi, Rostislavu Dembovskému. Dále paní Petře za zajištění občerstvení. A v neposlední řadě výboru TK Bruntál za možnost turnaj uspořádat a materiální a finanční podporu. Dále městu Bruntál, MS kraji a národní sportovní agentuře.

FOTOGALERIE

Zdeněk Škopík, pořadatel turnaje

Logo BR-text-dotace-2.png

Mladsi zaci turnaj 07-2022.png


Tato akce je také finančně podpořena:
Logo MSK.png Logo NSA mini.png

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.