Vážení tenisoví rodiče,

přípravy na novou letní tenisovou sezónu jsou v plném proudu, a je tudíž na čase začít plnit podmínky pro to, aby Vaši nadějní hráči mohli nadále pokračovat v úspěšné reprezentaci našeho tenisového klubu.

Obracím se na Vás, zákonné zástupce našich tenisových reprezentantů, a poprosím Vás o následující:

  1. Je potřeba prodloužit a zaplatit svým dětem registraci v informačním systému Českého tenisového svazu (is.cztenis.cz – přihlašovací údaje byste ve většině případů již měli mít) – registraci je potřeba prodloužit nejpozději do 03.04.2022. Pokud ještě hráč/ka nebyl/a registrován/a, je potřeba novou registraci založit.
  2. Všichni hráči startující v tenisových soutěžích musí mít zdravotní prohlídku, zveřejněnou na cztenis.cz, a to před zahájením soutěží, tedy do 29.04.2022.
  3. Zároveň je potřeba hráče přihlásit do tréninkového programu TKB skrze registrační formulář, který najdete na adrese: Registrace do tréninkového programu dětí a mládeže TKB | Tenisový klub Bruntál (tkbruntal.cz)

 Pokusím se pro Vás shrnout základní informace:

  • soutěže smíšených družstev budou v letošním roce probíhat od 30.04.2022 do 10.07.2022 (poslední zápasy pro náš klub jsou naplánovány na víkend 25.-26.06.;
  • TK Bruntál přihlásil do soutěží celkem čtyři závodní mužstva, z toho tři mužstva budou hrát tzv. neoficiální soutěž (z důvodu nedostatku dívek v mladších kategoriích), kdy soutěžní zápas hrají 4 hráči či hráčky, jedno mužstvo v kategorii dorostenců bude hrát soutěž oficiální, která se hraje ve složení 4+2 (čtyři chlapci, dvě dívky);
  • neoficiální soutěže se hrají vždy v sobotu od 14:00 hod., oficiální soutěž dorostenců se hraje vždy v neděli od 09:00 hod.;
  • jednotlivé kategorie jsou již rozlosovány, přičemž rozvrhy zápasů lze nalézt na webových stránkách cztenis.cz (jednotlivé odkazy jsou uvedeny na webových stránkách TKB).

 Na závěr Vás požádám, abyste si promysleli, zda byste se nechtěli stát kapitány, případně zástupcem kapitána, našich soutěžních mužstvech. Kapitán, příp. zástupce kapitána, jezdí s mužstvem na zápasy (domácí i venkovní),  které po dobu soutěže vede, organizuje hráče na zápas a v případě venkovních zápasů domlouvá a zajišťuje odvoz. Prosím Vás, jste-li ochotni a máte-li zájem, sdělte mi tuto informaci na emailovou adresu: arnold_pavlik@seznam.cz , a to nejpozději do 01.04.2022. Kapitáni i zástupci kapitánů musí být zapsáni u soupisek mužstev, a to do dne 05.04.2022.

 V přílohách dále zasílám souhrn rozlosování soutěží a soupis hráčů, kterých by se reprezentace klubu měla týkat – informace o zájmu reprezentovat jsem obdržel od jednotlivých trenérů TKB, pokud se na předmětném něco změnilo, dejte mi prosím vědět. 

Rozpis závodních zápasů 2022

Seznam závodních hráčů 2022

Mgr. Arnold Pavlík

hlavní trenér TK Bruntál

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.